Aktualitások – 2021.09.30.

Az egyesület a Nemzeti Együttműködési Alap „Helyi és területi hatókörű civil szervezetek egyszerűsített támogatása 2021.” című pályázatán 300.000 forint vissza nem térítendő támogatásban részesült – működési kiadásainak támogatása céljára.

Az egyesület a Nemzeti Együttműködési Alap „Adományok után járó normatív kiegészítésen alapuló támogatás civil szervezetek részére 2020.” című pályázatán 25.300 forint vissza nem térítendő támogatásban részesült – működési kiadásainak támogatása céljára.

Az egyesület a Nemzeti Együttműködési Alap „Adományok után járó normatív kiegészítésen alapuló támogatás civil szervezetek részére 2021.” című pályázatán 72.700 forint vissza nem térítendő támogatásban részesült – működési kiadásainak támogatása céljára.

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s