Aktualitások – 2020.12.07.

Az egyesület a Nemzeti Együttműködési Alap „Adományok után járó normatív kiegészítésen alapuló támogatás civil szervezetek részére 2020.” című felhívására pályázatot nyújtott be 25.300 forint értékben működési kiadásainak támogatása céljából.

Az egyesület a Nemzeti Együttműködési Alap „Helyi és területi hatókörű civil szervezetek egyszerűsített támogatása 2021.” című felhívására pályázatot nyújtott be 300.000 forint értékben működési kiadásainak támogatása céljából.

A Lundbeck Hungária Kft. az egyesületnek felajánlott 3 db érintést nélküli testhőmérőt. Adományukat köszönjük. A testhőmérőket az egyesület a ZMSzRK Pszichiátriai Osztályának a rendelkezésére bocsátja – a COVID járvány során a betegellátás segítésére.
1200px-Lundbeck.svg

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s