Konferencia 2019

A tébolydától a megtartó közösségig

110 éves a pszichiátriai ellátás Zalaegerszegen

A Zala Megyei Szent Rafael Kórház Pszichiátriai Osztálya 2019-ben ünnepli fennállásának 110. éves évfordulóját. Ezen alkalomból az osztály a Forrás, a Pszichés Problémákkal Küzdőket Támogató Egyesülettel karöltve egy országosan meghirdetett, határokat átívelő szakmai konferenciát rendez. A programját plenáris nagy-előadások mellett szekciók, workshopok fogják adni. A plenáris előadások megtartására elismert szakembereket kértünk fel, előadást fog tartani többek között prof. dr. Tringer László, dr. Gazdag Gábor, dr. Németh Attila, dr. Túry Ferenc, dr. Sárkány Péter, dr. Harangozó Judit. A szekció-előadásokra a pszichiátriai ellátás minden területéről várunk jelentkezőket. Rendezvényünket akkreditáltatni szeretnénk.

A konferencia időpontja: 2019. szeptember 19-21.

Konferencia helyszíne: Nádasdy-Széchenyi-várkastély és Reneszánsz Látogatóközpont, Egervár.

Dr. Sebestyén Gábor

elnök, Forrás, a Pszichés Problémákkal Küzdőket Támogató Egyesület
osztályvezető főorvos, ZMSzRK Pszichiátriai Osztály

ProgramJelentkezésAbsztrakt beküldésRészvételi díjakSzállás

Vélemény, hozzászólás?

Adatok megadása vagy bejelentkezés valamelyik ikonnal:

WordPress.com Logo

Hozzászólhat a WordPress.com felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Google kép

Hozzászólhat a Google felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Twitter kép

Hozzászólhat a Twitter felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Facebook kép

Hozzászólhat a Facebook felhasználói fiók használatával. Kilépés /  Módosítás )

Kapcsolódás: %s